KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12398162
*
nr 1239 8162
Oljemålning
Harry Thomander (f. 1916), Sverige. Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 72x37
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 mars 2019
kl 18:59:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/2 08:14:15
1
250 kr
28/2 08:53:05
2
200 kr
28/2 08:53:05
1
250 kr (Budbetjänt)
28/2 08:53:42
2
300 kr
4/3 17:57:36
3
700 kr
4/3 18:48:40
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben harry thomander olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben sverige
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:51
-
5013 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:17
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:11
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:04
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:50
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:41
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1239 8162
Oljemålning
Harry Thomander (f. 1916), Sverige. Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 72x37
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 mars 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/2 08:14:15 | 1 | 250 kr |
28/2 08:53:05 | 2 | 200 kr |
28/2 08:53:05 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
28/2 08:53:42 | 2 | 300 kr |
4/3 17:57:36 | 3 | 700 kr |
4/3 18:48:40 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben harry thomander olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben sverige
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:51 -
5013 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:17 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:11
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:04 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:50 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:41